Уперше на українському телебаченні легендарний Вімблдонський турнір із HD-якістю – тільки на каналі «XSPORT»

21.06.2013

Із 24 червня по 7 липня канал XSPORT покаже у прямому ефірі Вімблдонський турнір – найстаріший і найпрестижніший турнір серії Великого Шолома. Найкращі ракетки світу битимуться на трав'яних кортах за головні трофеї й значні призові. Уперше в історії українського телебачення тенісний турнір із віковими традиціями буде також ексклюзивно доступний для перегляду з HD-якістю на каналі XSPORT в цифрових пакетах найбільшого провайдера телебачення – компанії ВОЛЯ.

«XSPORT – амбітний канал; у наших планах показувати глядачам усе найкраще, що є у світі спорту. Вімблдонський турнір – найяскравіша подія місяця, що минає, його трансляція – одна з перших великих трансляцій, які ми здійснимо. Запрошуємо всіх любителів тенісу з 24 червня на канал «XSPORT»! – говорить голова наглядової ради каналу XSPORT Юрій Громницький.

«Для справжніх шанувальників спорту бажання бачити найменші деталі того, як спортсмен робить витончену передачу, смакуючи при цьому кожен момент, є природним. Ми про це пам'ятали, коли запустили HD-послугу напередодні футбольних баталій ЄВРО-2012; пам'ятали, коли на початку нинішнього року запропонували незабутню HD-ніч боксу з нью-йоркського «Медісон Гарден». Ми раді, що ряди наших однодумців поповнилися телеканалом XSPORT, адже багато наших абонентів є справжніми цінителями тенісу; і ми впевнені, що наша співпраця в ході трансляції з Вімблдону зробить звичним новий підхід до висвітлення видатних подій у різних видах спорту – з максимальною чіткістю», – зазначає програмний директор компанії ВОЛЯ Сергій Осадчий.

Останні трансляції Вімблдонського турніру на українському телебаченні велися в далекому 2006 році каналом «Мегаспорт». Після довгих років очікування канал XSPORT повертає легендарний турнір в ефір. Трансляція Вімблдону на XSPORT здійснюватиметься в повному обсязі – 10 годин прямого ефіру щодня. Крім прямих трансляцій увазі глядачів буде представлено щоденні огляди матчів. Висвітлювати події 127-го Вімблдонського турніру будуть коментатори каналу «XSPORT» Вадим Плачинда, Юрій Кириченко і Катерина Зінченко.

Варто також підкреслити, що вперше канал XSPORT здійснить телетрансляцію спортивної події з HD-якістю. За подіями на трав'яних кортах Британії зможуть спостерігати всі абоненти компанії ВОЛЯ – передплатники цифрових пакетів «Оптимальний HD», «Преміальний HD», «Воля HD» і «Спорт». Прямі трансляції з HD-якістю будуть доступні в пакетах цього провайдера в Києві, Донецьку, Харкові, Сімферополі, Херсоні й Вінниці на таких частотах:

- Київ – 474 МГц, HD 9 Test

- Харків – 458 МГц, Тest 2 HD

- Сімферополь – 778 МГц, Тest 2 HD

- Херсон – 850 МГц, Test 2 HD

- Вінниця – 514 МГц, Test 2 HD

- Донецьк – 634 МГц, Test 2 HD

Детальний графік трансляцій Вімблдонського турніру дивіться на сайте.