Телепрограмма на завтра, 8 июня, понедельник

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
Сейчас Утром и днем Вечером и ночью Весь день
1+1
5:00 "ТСН. Тиждень".
СТБ
5:15 Т/с "Як довго я на тебе чекала", 19 і 20 с.
7:00 "Сліпа".
9:45 Т/с "Пізнє каяття", 1-6 с.
14:30 "Вікна-Новини".
14:50 Т/с "Пізнє каяття", 6-8 с.
17:30 "Вікна-Новини".
18:15 "СуперМама".
19:15 "Один за всіх".
20:15 Т/с "Проти течії", 1 і 2 с.
22:00 "Вікна-Новини".
22:40 Т/с "Проти течії", 2 с.
22:55 Т/с "Пізнє каяття", 9 і 10 с.
0:40 Х/ф "Ще одна з роду Болейн".
2:50 Нічний ефір.
Новый канал
5:05 Абзац!
6:00 Kids' Time. Мультфільми.
7:15 Вар'яти. Найкраще.
7:25 Improv Live Show.
8:20 Х/ф "Нерв".
10:20 Х/ф "Пункт призначення 3".
12:15 Х/ф "Людина-павук 2".
14:50 Х/ф "Людина-павук 3. Ворог у відбитті".
17:50 Таємний агент, 4 сезон, 1 еп. М'ясо.
19:00 Прем'єра. Таємний агент, 4 сезон, 2 еп. Санаторії.
20:20 Х/ф "Роман із каменем".
22:45 Х/ф "Перлина Нілу".
0:50 Х/ф "Зло".
2:40 Служба розшуку дітей.
2:45 Зона ночі.
4:05 Абзац!
2+2
5:45 Телемагазин.
ТЕТ
5:55 Корисні підказки.
6:00 ТЕТ Мультиранок.
8:00 Т/с "Рання пташка", 1 сезон, 16-18 с.
10:30 4 весілля.
11:30 Панянка-селянка.
12:30 Т/с "Вечірка", 11 і 12 с.
13:30 Країна У.
14:00 Т/с "Одного разу під Полтавою".
14:30 Танька і Володька.
15:00 Т/с "Одного разу під Полтавою".
15:30 Т/с "Одного разу в Одесі".
16:00 Сімейка У.
16:30 Панянка-селянка.
17:30 4 весілля.
18:30 Т/с "Одного разу під Полтавою".
19:00 Т/с "Одного разу в Одесі".
19:30 Т/с "Одного разу під Полтавою".
20:00 Т/с "Одного разу в Одесі".
20:30 Т/с "Одного разу під Полтавою".
21:00 Т/с "Найкращий" тиждень мого життя", 1 і 2 с.
22:00 Країна У.
23:00 ЛавЛавCar, 2 сезон.
0:30 Панянка-селянка.
1:20 Теорія зради.
2:20 Т/с "Щоденники Темного", 7 с.
3:05 Т/с "Щоденники Темного", 5 с.
3:50 Т/с "Віталька".
UA: ПЕРШИЙ
5:30 Новини.
Прямой
6:00 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Талою Калатай, Богданом Машаєм та Миколою Матросовим.
7:00 "Репортер". Новини.
7:10 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Талою Калатай, Богданом Машаєм та Миколою Матросовим.
8:00 "Репортер". Новини.
8:10 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Талою Калатай, Богданом Машаєм та Миколою Матросовим.
9:00 "Репортер". Новини.
9:10 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
10:00 "Репортер". Новини.
10:10 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
11:00 "Репортер". Новини.
11:10 "По факту" з Андрієм Сайчуком, Лейлою Мамедовою та Вікторією Попович.
12:00 "Репортер". Новини.
12:10 "По факту" з Андрієм Сайчуком, Лейлою Мамедовою та Вікторією Попович.
13:00 "Репортер". Новини.
13:10 "Гаряча тема: нові обличчя в Раді" з Оленою Курбановою та Маргаритою Стецюк.
14:00 "Репортер". Новини.
14:10 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
15:00 "Репортер". Новини.
15:10 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
16:00 "Репортер". Новини.
16:10 "Гаряча тема: нові обличчя в Раді" з Оленою Курбановою та Маргаритою Стецюк.
17:00 Ток-шоу "Ситуація" з Мариною Леончук.
18:00 "Репортер". Новини.
18:15 Ток-шоу "Ехо України" з Матвієм Ганапольським.
19:45 "Репортер". Новини жестовою мовою.
20:00 Ток-шоу "Прямий ефір" зі Світланою Орловською та Миколою Вереснем.
22:00 "Хроніки епідемії" з Олексанром Близнюком.
22:10 "Прямий контакт" з Тарасом Березовцем.
23:00 Повтор вечірнього ефіру.
К2
6:30 Телемагазин.
7:30 Неймовірні зіркові долі.
8:00 Телемагазин.
8:20 Неймовірні зіркові долі.
11:10 Корисні поради.
13:00 Люблю готувати.
14:00 Спеція.
15:00 Корисні поради.
16:00 Знаменитості.
17:30 Один за 100 годин.
18:20 Квартирне питання.
19:10 Ідеї ремонту.
19:40 Удачний проект.
20:30 Дачна відповідь.
22:20 Готуємо разом.
0:40 Ідеї ремонту.
1:40 Формула любові.
3:20 Арт-простір.
3:40 Корисні поради.
4:10 М/с "Смішарики".
4:40 Мультфільми.