Телепрограмма на 4 августа, вторник

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
Сейчас Утром и днем Вечером и ночью Весь день
5 канал
5:00 Час новин.
5:10 Інформаційний вечір.
5:55 Огляд преси.
6:00 Час новин.
6:30 Vоїн - це я!
7:00 Час новин.
7:10 Д/с "Крила війни".
8:00 Час новин.
8:10 Д/с "Неймовірні винаходи".
9:00 Час новин.
9:35 Машина часу.
10:00 Час новин.
10:10 Д/с "Найекстремальніший".
11:00 Час новин.
11:15 Д/с "Найекстремальніший".
12:00 Час новин.
12:15 Особливий погляд.
12:40 Спостерігач.
13:00 Час новин.
13:10 Д/с "Бойові машини".
14:00 Час новин.
14:10 Д/с "Бойові машини".
15:00 Час новин.
15:35 Д/с "Неймовірні винаходи".
16:00 Час новин.
16:10 Д/с "Крила війни".
17:00 Час новин.
17:10 Д/с "Бойові кораблі".
18:00 Час новин.
18:10 Д/с "Тихоокеанська війна в кольорі".
19:00 Час новин.
19:30 Д/ф "Апокаліпсис: Битва при Вердені", 1 с.
20:20 Інформаційний вечір.
21:00 Час новин.
21:40 Час-Time.
22:00 Д/с "Щоденники Другої світової війни".
23:10 Д/с "Тихоокеанська війна в кольорі".
0:00 Час новин.
0:30 Д/с "Шокуючі істини".
1:20 Машина часу.
2:00 Час новин.
2:10 Інформаційний вечір.
3:00 Час-Time.
3:15 Д/с "Дзеркало історії".
4:50 Час новин.
Канал 24
6:00 Наші гроші з Денисом Бігусом.
6:30 Студія Вашингтон.
6:40 Кома.
6:50 Міфи.
7:00 ПРОНовини.
7:30 Ранок на 24.
7:40 Авторський блог.
7:50 120/80.
8:00 Новини.
8:10 Авторський блог.
8:20 Ранок на 24.
8:30 Рідні.
8:40 Ранок на 24.
8:50 День в історії.
9:00 Новини.
9:10 Ранок на 24.
9:20 Корпорації.
9:30 Ранок на 24.
9:40 Зірки на тарілці.
10:00 Новини.
10:10 Кордон.UA.
10:30 120/80.
10:40 Авторський блог.
10:50 Фактор безпеки.
11:00 Новини.
11:20 Спецслужби світу.
11:40 Крим. Реалії.
12:00 Новини.
12:30 Авторський блог.
12:40 Схеми: корупція в деталях.
13:00 Новини.
13:20 Ти дивись!
13:40 Наші гроші з Денисом Бігусом.
14:00 Новини.
14:20 Мафії світу.
14:30 Нація героїв.
14:40 Одна історія.
14:50 Авторський блог.
15:00 Новини.
15:20 Ранок на 24. Краще.
15:30 Авторський блог.
15:40 Вибори навиворіт.
15:50 Спорт навиворіт.
16:00 Новини.
16:20 Рідні.
16:30 Техніка війни.
16:50 Авторський блог.
17:00 Новини.
17:20 Ранок на 24. Краще.
17:30 Міфи.
17:50 Авторський блог.
18:00 Новини.
18:30 Авторський блог.
18:40 Вєсті.UA.
19:00 Про головне.
19:30 Конфлікти.
19:40 Вєсті Кремля.
20:00 ПолітБюро з Дарією Кудімовою.
21:00 Про головне.
21:20 Вєсті Кремля.
21:40 Вєсті.UA.
22:00 ПРОНовини.
22:30 Студія Вашингтон.
22:45 Мафії світу.
23:00 Є питання.
23:20 Вєсті Кремля.
23:40 Вєсті.UA.
0:00 ПРОНовини.
0:30 Корпорації.
1:00 Нічний ефір.
НАШ
5:00 Наша ніч.
9:00 Наш марафон.
14:00 Максимум. Повтор.
15:00 Експертиза.
18:00 Важливе.
20:00 Максимум.
21:00 Наш вечір.
0:00 Наша ніч.
ЧП.INFO
5:00 Студія "ЧП.Info".
5:30 Спецрепортаж.
5:36 Рубрика.
5:39 Спецрепортаж.
5:45 Служба розшуку дітей.
5:50 Рубрика.
5:53 Рубрика.
6:00 Студія "ЧП.Info".
6:30 Спецрепортаж.
6:36 Рубрика.
6:39 Спецрепортаж.
6:45 Служба розшуку дітей.
6:50 Рубрика.
6:53 Рубрика.
7:00 Студія "ЧП.Info".
7:30 Спецрепортаж.
7:36 Рубрика.
7:39 Спецрепортаж.
7:45 Служба розшуку дітей.
7:50 Рубрика.
7:53 Рубрика.
8:00 Студія "ЧП.Info".
8:30 Спецрепортаж.
8:36 Рубрика.
8:39 Спецрепортаж.
8:45 Служба розшуку дітей.
8:50 Рубрика.
8:53 Рубрика.
9:00 Студія "ЧП.Info".
9:30 Спецрепортаж.
9:36 Рубрика.
9:39 Спецрепортаж.
9:45 Служба розшуку дітей.
9:50 Рубрика.
9:53 Рубрика.
10:00 Студія "ЧП.Info".
10:30 Спецрепортаж.
10:36 Рубрика.
10:39 Спецрепортаж.
10:45 Служба розшуку дітей.
10:50 Рубрика.
10:53 Рубрика.
11:00 Студія "ЧП.Info".
11:30 Спецрепортаж.
11:36 Служба розшуку дітей.
11:41 Рубрика.
11:44 Рубрика.
11:50 Телемагазин.
12:00 Студія "ЧП.Info".
12:30 Спецрепортаж.
12:36 Служба розшуку дітей.
12:41 Рубрика.
12:44 Рубрика.
12:50 Телемагазин.
13:00 Студія "ЧП.Info".
13:30 Спецрепортаж.
13:36 Служба розшуку дітей.
13:41 Рубрика.
13:44 Рубрика.
13:50 Телемагазин.
14:00 Студія "ЧП.Info".
14:30 Спецрепортаж.
14:36 Служба розшуку дітей.
14:41 Рубрика.
14:44 Рубрика.
14:50 Телемагазин.
15:00 Студія "ЧП.Info".
15:30 Спецрепортаж.
15:36 Служба розшуку дітей.
15:41 Рубрика.
15:44 Рубрика.
15:50 Телемагазин.
16:00 Студія "ЧП.Info".
16:30 Спецрепортаж.
16:36 Служба розшуку дітей.
16:41 Рубрика.
16:44 Рубрика.
16:50 Телемагазин.
17:00 Інтерв'ю.
17:35 Спецрепортаж.
17:41 Рубрика.
17:45 Служба розшуку дітей.
17:50 Телемагазин.
18:00 Інтерв'ю.
18:35 Спецрепортаж.
18:41 Рубрика.
18:45 Служба розшуку дітей.
18:50 Телемагазин.
19:00 Студія "ЧП.Info".
19:30 Дискусійна програма "Відкритим текстом".
20:00 Студія "ЧП.Info".
20:30 Спецрепортаж.
20:36 Рубрика.
20:39 Спецрепортаж.
20:45 Служба розшуку дітей.
20:50 Рубрика.
20:53 Рубрика.
21:00 Студія "ЧП.Info".
21:30 Дискусійна програма "Відкритим текстом".
22:00 Студія "ЧП.Info".
22:30 Спецрепортаж.
22:36 Рубрика.
22:39 Спецрепортаж.
22:45 Служба розшуку дітей.
22:50 Рубрика.
22:53 Рубрика.
23:00 Студія "ЧП.Info".
23:30 Дискусійна програма "Відкритим текстом".
0:00 Студія "ЧП.Info".
0:30 Спецрепортаж.
0:36 Рубрика.
0:39 Спецрепортаж.
0:45 Служба розшуку дітей.
0:50 Рубрика.
0:53 Рубрика.
1:00 Студія "ЧП.Info".
1:30 Спецрепортаж.
1:36 Рубрика.
1:39 Спецрепортаж.
1:45 Служба розшуку дітей.
1:50 Рубрика.
1:53 Рубрика.
2:00 Студія "ЧП.Info".
2:30 Спецрепортаж.
2:36 Рубрика.
2:39 Спецрепортаж.
2:45 Служба розшуку дітей.
2:50 Рубрика.
2:53 Рубрика.
3:00 Студія "ЧП.Info".
3:30 Спецрепортаж.
3:36 Рубрика.
3:39 Спецрепортаж.
3:45 Служба розшуку дітей.
3:50 Рубрика.
3:53 Рубрика.
4:00 Студія "ЧП.Info".
4:30 Спецрепортаж.
4:36 Рубрика.
4:39 Спецрепортаж.
4:45 Служба розшуку дітей.
4:50 Рубрика.
4:53 Рубрика.
ATR
7:30 Прогулянки з Олексою Гайворонським.
8:05 Koydesler korusuvi.
9:30 Yirla sazim.
10:20 Gonul eseri.
10:40 Bizim aile.
11:25 Canli studio.
11:55 Ecdatlar sesi.
12:25 Altin devir. Історична програма.
13:15 Tarih sedasi з Гульнарою Бекіровою.
15:10 Історія кримських татар.
15:45 Gonul eseri.
16:05 Bizim aile.
16:45 Canli studio.
17:15 Ecdatlar sesi.
17:45 Altin devir. Історична програма.
18:15 Tarih sedasi з Гульнарою Бекіровою.
20:05 Історія кримських татар.
20:40 Документальний фільм.
21:00 Persona.
21:50 Gonul eseri.
22:10 Bizim aile.
22:55 Canli studio.
23:25 Ecdatlar sesi.
23:55 Нічний ефір.
Еспресо TV
5:15 "Змістовно" з Христиною Яцків.
6:00 "Еспресо. Док".
7:00 "Еспресо: гаманець".
7:05 "Великий ефір Василя Зими".
9:05 "Змістовно" з Христиною Яцків.
9:55 Новини.
10:05 "Футбольний формат".
11:00 Новини.
11:10 "Підсумки" з Анною Валевською.
12:00 Новини.
12:15 "Погода" з Наталкою Діденко.
12:20 "Коментар" з Анжелікою Сизоненко.
13:00 Новини.
13:10 "Коментар" з Анжелікою Сизоненко.
14:00 Новини.
14:10 "Коментар" з Анжелікою Сизоненко.
15:00 Новини.
15:15 "Погода" з Наталкою Діденко.
15:20 "Коментар" з Анжелікою Сизоненко.
16:00 Новини.
16:10 "Змістовно" з Христиною Яцків.
17:00 Новини.
17:10 "Змістовно" з Христиною Яцків.
18:00 Новини.
18:15 "Змістовно" з Христиною Яцків.
19:00 "Великий ефір Василя Зими".
21:00 ВВС News Україна.
21:15 "Підсумки" з Анною Валевською.
22:00 "Вердикт".
23:00 "Еспресо. Док".
0:00 "Змістовно" з Христиною Яцків.
2:25 "Великий ефір Василя Зими".
4:20 "Підсумки" з Анною Валевською.
4 канал
5:30 Начитала шоу.
5:55 Вижити в Україні.
6:20 Лікар Live.
6:40 Невипадково.
7:00 Новий ранок.
9:00 Новини.
9:20 О порі.
10:20 Лідер суспільної думки.
10:40 О порі.
11:40 Лідер суспільної думки.
12:00 О порі.
13:00 Новини.
13:20 О порі.
14:20 Лідер суспільної думки.
14:40 О порі.
15:40 Лідер суспільної думки.
16:00 О порі.
17:00 Новини.
17:15 О порі.
18:00 Без коментарів.
18:05 Світогляд.
18:15 Повечір'я чільне.
19:00 Повечір'я.
20:30 Соромно!
21:15 Події дня.
21:45 4esno з Ташею Трофимовою.
22:30 Антиподи.
23:45 Невипадково.
0:00 Кепітал.
0:35 Начитала шоу.
1:00 Соромно!
1:50 Історична правда з Вахтангом Кіпіані.
2:15 Лікар Live.
2:35 Кепітал.
4:30 4esno з Ташею Трофимовою.