Телепрограмма на завтра, 15 августа, субботу

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
Сейчас Утром и днем Вечером и ночью Весь день
1+1
17:10 Х/ф "Неймовірний Халк".
19:30 ТСН.
20:15 "Вечірній квартал".
23:15 "Світське життя з Катериною Осадчою".
1:15 Х/ф "Хранитель часу".
3:25 "Ліга сміху", 5 сезон.
СТБ
17:00 "Хата на тата".
19:00 "Звана вечеря".
20:55 Х/ф "Операція "И" та інші пригоди Шурика".
22:50 Х/ф "Джентльмени удачі".
0:40 "Джентльмени удачі: Невідома версія".
1:40 Нічний ефір.
Новый канал
18:30 Х/ф "Лицар дня".
21:00 Х/ф "Анна".
23:40 Х/ф "Сім сестер".
2:00 Вар'яти.
2:30 Новий погляд.
2+2
17:50 Х/ф "Широко крокуючи".
19:10 Х/ф "Широко крокуючи 2: Розплата".
21:00 Х/ф "Віддача".
22:50 Х/ф "Геймер".
0:35 Т/с "CSI: Місце злочину", 15 сезон, 9 і 10 с.
2:05 "Облом.UA".
4:20 "Цілком таємно" (2017).
К1
19:00 "Орел і Решка. Навколо світу".
0:00 Х/ф "МакГрубер".
1:40 "Бійцівський клуб".
2:30 "Нічне життя".
ТЕТ
19:00 Т/с "Одного разу під Полтавою", 3 сезон.
19:30 Танька і Володька, 1 сезон.
20:00 Т/с "Одного разу під Полтавою", 7 сезон.
20:30 Танька і Володька, 1 сезон.
21:00 Т/с "Одного разу під Полтавою", 7 сезон.
21:30 Танька і Володька, 1 сезон.
22:00 Країна У.
23:00 Х/ф "Дівчина без комплексів".
1:15 Теорія зради.
3:10 Т/с "Віталька".
НТН
18:05 "Переломні 80-ті".
19:00 "Свідок".
19:30 Х/ф "Формула кохання".
21:15 Х/ф "База "Клейтон".
23:10 Х/ф "Як украсти діамант".
1:00 "Хвороби-вбивці".
2:10 "Свідок".
2:40 "Випадковий свідок".
3:30 "Речовий доказ".
Интер
20:00 "Подробиці".
20:30 Прем'єра. Д/ф "Цой живий. 30 років без "Кіно".
21:30 К/ф "Кінець канікул".
22:00 "Ювілей гурту "Аліса". "Ми разом".
0:10 "Слідство вели..." з Леонідом Каневським. "Віктор Цой. Смертельний поворот".
1:05 Х/ф "Випадковий запис".
2:35 "Подробиці".
3:10 "Щоденник вагітної".
4:20 "Орел і Решка. Божевільні вихідні".
UA: ПЕРШИЙ
19:30 Велика вечірня (УГКЦ).
20:30 Д/с "Дикі тварини".
21:00 Новини.
21:20 Д/с "Дикі тварини".
22:00 Х/ф "Джульєтта".
23:50 Д/с "Боротьба за виживання".
0:20 Новини.
0:40 Святі та грішні.
1:35 #ВУКРАЇНІ.
2:30 Погода.
2:40 Новини.
3:00 Бюджетники.
3:55 Новини.
4:15 Перша шпальта.
4:45 #ВУКРАЇНІ.
Прямой
17:10 "Щасливе інтерв'ю".
18:00 Ток-шоу "Ехо України" з Матвієм Ганапольським.
20:30 "Війна за незалежність".
21:00 "Прямий доказ". Журналістські розслідування.
21:30 "Владахохотала".
22:00 Ток-шоу "The Week" з Тарасом Березовцем та Пітером Залмаєвим.
23:00 "Вата-шоу".
23:30 Повтори.
4:00 Повтори.
МАЛЯТКО ТV
17:00 М/с "Зоосвіт".
17:05 М/с "Біллі і Бадді".
17:15 М/с "Зіп Зіп".
17:30 М/с "Якарі".
17:45 Телемагазин.
18:00 М/с "Седрік".
18:15 М/с "Рівень Маркуса".
18:30 М/с "Монстри і пірати".
18:45 Фестиваль дитячої пісні.
19:00 М/с "Хайді".
19:30 М/с "Суперкнига".
20:00 М/с "ТроТро".
20:10 М/с "Веселі звірята".
20:20 М/с "Замаскований хлопчик Дагі".
20:30 М/с "Зоопаркова, 64".
20:45 Фестиваль дитячої пісні.
21:00 М/с "Зоосвіт".
21:05 М/с "Біллі і Бадді".
21:15 М/с "Зіп Зіп".
21:30 М/с "Якарі".
21:45 Укрмультфільм.
22:00 М/с "Седрік".
22:15 М/с "Рівень Маркуса".
22:30 М/с "Монстри і пірати".
22:45 Фестиваль дитячої пісні.
23:00 М/с "Хайді".
23:30 М/с "Суперкнига".
0:00 М/с "ТроТро".
0:10 М/с "Веселі звірята".
0:20 М/с "Замаскований хлопчик Дагі".
0:30 М/с "Зоопаркова, 64".
0:45 Фестиваль дитячої пісні.
1:00 М/с "Зоосвіт".
1:05 М/с "Біллі і Бадді".
1:15 М/с "Зіп Зіп".
1:30 М/с "Якарі".
1:45 Укрмультфільм.
2:00 М/с "Седрік".
2:15 М/с "Рівень Маркуса".
2:30 Укрмультфільм.
2:45 Фестиваль дитячої пісні.
3:00 Нічний ефір.
К2
18:00 Квартирне питання.
19:50 Дачна відповідь.
23:30 Корисні поради.
0:40 Ідеї ремонту.
1:40 Формула любові.
3:20 Арт-простір.
3:40 Неймовірні зіркові долі.
4:10 М/с "Смішарики".