Телепрограма на 7 серпня, п’ятницю

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
5 канал
5:00 Час новин.
5:15 Інформаційний вечір.
5:55 Огляд преси.
6:00 Час новин.
6:25 На власні очі.
7:00 Час новин.
7:10 Д/с "Крила війни".
8:00 Час новин.
8:10 Д/с "Неймовірні винаходи".
8:50 Натхнення.
9:00 Час новин.
9:35 Машина часу.
10:00 Час новин.
10:10 Д/с "Найекстремальніший".
11:00 Час новин.
11:15 Д/с "Найекстремальніший".
12:00 Час новин.
12:20 Таємниці війни.
13:00 Час новин.
13:10 Д/с "Бойові машини".
14:00 Час новин.
14:10 Д/с "Бойові машини".
15:00 Час новин.
15:35 Д/с "Неймовірні винаходи".
16:00 Час новин.
16:10 Д/с "Крила війни".
Канал 24
6:00 Міфи.
6:30 Студія Вашингтон.
6:40 Одна історія.
6:50 120/80.
7:00 ПРОНовини.
7:30 Ранок на 24.
7:40 Вєсті.UA.
7:50 Нація героїв.
8:00 Новини.
8:10 Авторський блог.
8:20 Ранок на 24.
8:30 Конфлікти.
8:40 Ранок на 24.
8:50 День в історії.
9:00 Новини.
9:10 Ранок на 24.
9:20 Вєсті Кремля.
9:30 Ранок на 24.
9:40 120/80.
9:50 Авторський блог.
10:00 Новини.
10:20 Вєсті.UA.
10:40 Фактор безпеки.
10:50 Спорт навиворіт.
11:00 Новини.
11:30 Авторський блог.
11:40 Вибори навиворіт.
11:50 Зірки на тарілці.
12:00 Новини.
12:20 Вєсті Кремля.
12:40 Авторський блог.
12:50 Мафії світу.
13:00 Новини.
13:20 Політанатомія.
14:00 Новини.
14:10 Вєсті.UA.
14:30 Вєсті Кремля.
14:50 Корпорації.
15:00 Новини.
15:20 Ранок на 24. Краще.
15:30 Спецслужби світу.
15:45 Нація героїв.
16:00 Новини.
16:20 Авторський блог.
16:30 Крим. Реалії.
НАШ
5:00 Наша ніч.
9:00 Наш марафон.
14:00 Максимум. Повтор.
15:00 Експертиза.
ЧП.INFO
5:00 Студія "ЧП.Info".
5:30 Спецрепортаж.
5:36 Рубрика.
5:39 Спецрепортаж.
5:45 Служба розшуку дітей.
5:50 Рубрика.
5:53 Рубрика.
6:00 Студія "ЧП.Info".
6:30 Спецрепортаж.
6:36 Рубрика.
6:39 Спецрепортаж.
6:45 Служба розшуку дітей.
6:50 Рубрика.
6:53 Рубрика.
7:00 Студія "ЧП.Info".
7:30 Спецрепортаж.
7:36 Рубрика.
7:39 Спецрепортаж.
7:45 Служба розшуку дітей.
7:50 Рубрика.
7:53 Рубрика.
8:00 Студія "ЧП.Info".
8:30 Спецрепортаж.
8:36 Рубрика.
8:39 Спецрепортаж.
8:45 Служба розшуку дітей.
8:50 Рубрика.
8:53 Рубрика.
9:00 Студія "ЧП.Info".
9:30 Спецрепортаж.
9:36 Рубрика.
9:39 Спецрепортаж.
9:45 Служба розшуку дітей.
9:50 Рубрика.
9:53 Рубрика.
10:00 Студія "ЧП.Info".
10:30 Спецрепортаж.
10:36 Рубрика.
10:39 Спецрепортаж.
10:45 Служба розшуку дітей.
10:50 Рубрика.
10:53 Рубрика.
11:00 Студія "ЧП.Info".
11:30 Спецрепортаж.
11:36 Служба розшуку дітей.
11:41 Рубрика.
11:44 Рубрика.
11:50 Телемагазин.
12:00 Студія "ЧП.Info".
12:30 Спецрепортаж.
12:36 Служба розшуку дітей.
12:41 Рубрика.
12:44 Рубрика.
12:50 Телемагазин.
13:00 Студія "ЧП.Info".
13:30 Спецрепортаж.
13:36 Служба розшуку дітей.
13:41 Рубрика.
13:44 Рубрика.
13:50 Телемагазин.
14:00 Студія "ЧП.Info".
14:30 Спецрепортаж.
14:36 Служба розшуку дітей.
14:41 Рубрика.
14:44 Рубрика.
14:50 Телемагазин.
15:00 Студія "ЧП.Info".
15:30 Спецрепортаж.
15:36 Служба розшуку дітей.
15:41 Рубрика.
15:44 Рубрика.
15:50 Телемагазин.
16:00 Студія "ЧП.Info".
16:30 Спецрепортаж.
16:36 Служба розшуку дітей.
16:41 Рубрика.
16:44 Рубрика.
16:50 Телемагазин.
ATR
7:30 Прогулянки з Олексою Гайворонським.
8:15 Koydesler korusuvi.
9:15 Yirla sazim.
10:00 Gonul eseri.
10:25 Bizim aile.
11:15 Canli studio.
11:50 Ecdatlar sesi.
12:10 Altin devir. Історична програма.
13:05 Tarih sedasi з Гульнарою Бекіровою.
14:50 Історія кримських татар.
15:25 Gonul eseri.
15:50 Bizim aile.
16:40 Canli studio.
Еспресо TV
6:00 "Еспресо. Док".
7:00 "Еспресо: гаманець".
7:05 "Поліцейська хвиля".
7:35 "Змістовно" з Христиною Яцків.
9:55 Новини.
10:05 Проєкт "Четверта влада: вплив, виклики, відповідальність", 1 ч.
11:00 Новини.
11:10 Проєкт "Четверта влада: вплив, виклики, відповідальність", 2 ч.
12:00 Новини.
12:15 "Погода" з Наталкою Діденко.
12:20 "Коментар" з Анжелікою Сизоненко.
13:00 Новини.
13:10 "Коментар" з Анжелікою Сизоненко.
14:00 Новини.
14:10 "Коментар" з Анжелікою Сизоненко.
15:00 Новини.
15:15 "Погода" з Наталкою Діденко.
15:20 "Коментар" з Анжелікою Сизоненко.
16:00 Новини.
16:10 "Тиждень" з Марією Гурською, 1 ч.
4 канал
5:15 Начитала шоу.
5:40 Історична правда з Вахтангом Кіпіані.
6:05 Вижити в Україні.
6:30 Лікар Live.
6:50 Невипадково.
7:00 Новий ранок.
9:00 Новини.
9:20 О порі.
10:20 Лідер суспільної думки.
10:40 О порі.
11:40 Лідер суспільної думки.
12:00 О порі.
13:00 Новини.
13:20 О порі.
14:20 Лідер суспільної думки.
14:40 О порі.
15:40 Лідер суспільної думки.
16:00 О порі.