Телепрограма на 8 серпня, суботу

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
1+1
17:10 Х/ф "Півтора шпигуна".
19:30 ТСН.
20:15 "Вечірній квартал".
22:00 "Українські сенсації".
23:10 "Світське життя з Катериною Осадчою". Дайджест.
1:10 "Ліга сміху", 5 сезон, 9 еп.
3:00 "Вечірній квартал".
4:15 ТСН.
СТБ
17:05 "Хата на тата", 8 сезон, 7 еп.
19:00 "Звана вечеря", 3 еп.
21:15 Х/ф "Джентльмени удачі".
23:05 Х/ф "Дівчата".
1:05 "Дівчата: Невідома версія".
2:15 Нічний ефір.
Новий канал
17:05 Х/ф "Вовки".
18:55 Х/ф "Автомонстри".
21:00 Х/ф "Той, що біжить лабіринтом".
23:30 Х/ф "Лихоманка".
1:10 Вар'яти, 1 сезон, 7 еп.
2:15 Новий погляд.
3:00 Новий погляд.
3:55 Новий погляд.
4:40 Новий погляд.
2+2
19:00 Х/ф "Серед білого дня".
20:45 Х/ф "Сек'юріті".
22:25 Х/ф "Ласкаво просимо в капкан".
0:10 Х/ф "Погоня за любов'ю".
1:45 "Облом.UA".
4:20 "Цілком таємно" (2017).
К1
23:50 Х/ф "Гордість і упередження та зомбі".
1:50 "Бійцівський клуб".
2:50 "Три сестри".
4:30 М/ф "Пригоди пінгвіненяти Лоло".
ТЕТ
17:30 Х/ф "Фокстер і Макс".
19:10 Т/с "Одного разу під Полтавою", 3 сезон.
19:40 Танька і Володька, 2 сезон.
20:10 Т/с "Одного разу під Полтавою", 7 сезон.
20:40 Танька і Володька, 2 сезон.
21:15 Т/с "Одного разу під Полтавою", 7 сезон.
21:50 Танька і Володька, 2 сезон.
22:20 Країна У.
23:25 Х/ф "Троє в каное".
1:10 Теорія зради.
3:05 Т/с "Віталька".
НТН
18:05 "Переломні 80-ті".
19:00 "Свідок".
19:30 Х/ф "Невиправний брехун".
21:00 Х/ф "88 хвилин".
23:05 Х/ф "Скажені".
0:55 "Хвороби-вбивці".
2:05 "Свідок".
2:35 "Випадковий свідок".
2:45 "Речовий доказ".
4:45 "Top Shop".
Інтер
17:15 Х/ф "Я подарую тобі світанок", 1-3 с.
20:00 "Подробиці".
20:30 Х/ф "Я подарую тобі світанок", 3 і 4 с.
22:30 "Ювілейний концерт Софії Ротару".
0:40 Х/ф "Все можливо".
2:30 "Подробиці".
3:00 "Щоденник вагітної".
3:25 "Орел і Решка. Курортний сезон".
4:05 "Орел і Решка. Божевільні вихідні".
4:50 "Орел і Решка. Дива світу".
UA: ПЕРШИЙ
19:30 Велика вечірня (УГКЦ).
20:30 Д/с "Дикі тварини".
21:00 Новини.
21:20 Д/с "Дикі тварини".
22:00 Х/ф "Фатальна пристрасть".
0:10 Новини.
0:40 Святі та грішні.
1:35 #ВУКРАЇНІ.
2:30 Погода.
2:40 Новини.
3:00 Бюджетники.
3:55 Новини.
4:15 Перша шпальта.
4:45 #ВУКРАЇНІ.
Прямий
17:00 "Щасливе інтерв'ю".
18:00 Ток-шоу "Ехо України" з Матвієм Ганапольським.
20:30 "Війна за незалежність".
21:00 "Прямий доказ". Журналістські розслідування.
21:20 Vоїн - це я!
21:30 "Владахохотала".
22:00 Ток-шоу "The Week" з Тарасом Березовцем та Пітером Залмаєвим.
23:00 "Вата-шоу".
0:30 Повтори.
МАЛЯТКО ТV
17:45 Телепродаж.
18:00 М/с "Хайді".
21:00 М/с "Монстри і пірати".
21:20 М/с "Пінгвін Джаспер".
21:25 М/с "Лисеня Пабло".
21:35 М/с "Монстри і пірати".
21:55 М/с "Пінгвін Джаспер".
22:00 М/с "Лисеня Пабло".
22:10 М/с "Монстри і пірати".
22:30 М/с "Пінгвін Джаспер".
22:35 М/с "Лисеня Пабло".
22:40 М/с "Монстри і пірати".
23:00 М/с "Пінгвін Джаспер".
23:05 М/с "Лисеня Пабло".
23:15 М/с "Монстри і пірати".
23:35 М/с "Пінгвін Джаспер".
23:40 М/с "Лисеня Пабло".
0:00 М/с "Рівень Маркуса".
1:40 Фестиваль.
2:00 Читаночка.
2:25 Співаночка.
3:00 Пісні з улюблених мультфільмів.
3:30 Співаночка.
4:00 Читаночка.
4:25 Співаночка.
К2
18:00 Квартирне питання.
19:50 Дачна відповідь.
23:30 Корисні поради.
0:40 Ідеї ремонту.
1:40 Формула любові.
3:20 Арт-простір.
3:40 Неймовірні зіркові долі.
4:10 М/с "Смішарики".