Телепрограма на 5 серпня, середу

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
5 канал
17:00 Час новин.
17:10 Д/с "Бойові кораблі".
18:00 Час новин.
18:10 Д/с "Тихоокеанська війна в кольорі".
19:00 Час новин.
19:30 Д/ф "Апокаліпсис: Битва при Вердені", 2 с.
20:20 Інформаційний вечір.
21:00 Час новин.
21:40 Час-Time.
22:00 Д/с "Щоденники Другої світової війни".
23:10 Д/с "Тихоокеанська війна в кольорі".
0:00 Час новин.
0:30 Д/с "Шокуючі істини".
1:10 Час новин.
1:20 Машина часу.
2:00 Час новин.
2:10 Інформаційний вечір.
3:00 Час-Time.
3:15 Д/с "Дзеркало історії".
4:50 Час новин.
Канал 24
17:00 Новини.
17:20 Ранок на 24. Краще.
17:30 Крим. Реалії.
17:50 Авторський блог.
18:00 Новини.
18:30 Кордон.UA.
18:40 Вєсті.UA.
19:00 Про головне.
19:30 Авторський блог.
19:40 Вєсті Кремля.
20:00 Що це було насправді.
21:00 Про головне.
21:20 Вєсті Кремля.
21:40 Вєсті.UA.
22:00 ПРОНовини.
22:30 Студія Вашингтон.
22:45 Корпорації.
23:00 Є питання.
23:20 Вєсті Кремля.
23:40 Вєсті.UA.
0:00 ПРОНовини.
0:30 Міфи.
1:00 Нічний ефір.
НАШ
18:00 Важливе.
20:00 Максимум.
21:00 Наш вечір.
0:00 Наша ніч.
ЧП.INFO
17:00 Інтерв'ю.
17:35 Спецрепортаж.
17:41 Рубрика.
17:45 Служба розшуку дітей.
17:50 Телемагазин.
18:00 Інтерв'ю.
18:35 Спецрепортаж.
18:41 Рубрика.
18:45 Служба розшуку дітей.
18:50 Телемагазин.
19:00 Студія "ЧП.Info".
19:30 Спецрепортаж.
19:36 Рубрика.
19:39 Спецрепортаж.
19:45 Служба розшуку дітей.
19:50 Рубрика.
19:53 Рубрика.
20:00 Студія "ЧП.Info".
20:30 Спецрепортаж.
20:36 Рубрика.
20:39 Спецрепортаж.
20:45 Служба розшуку дітей.
20:50 Рубрика.
20:53 Рубрика.
21:00 Студія "ЧП.Info".
21:30 Спецрепортаж.
21:36 Рубрика.
21:39 Спецрепортаж.
21:45 Служба розшуку дітей.
21:50 Рубрика.
21:53 Рубрика.
22:00 Студія "ЧП.Info".
22:30 Спецрепортаж.
22:36 Рубрика.
22:39 Спецрепортаж.
22:45 Служба розшуку дітей.
22:50 Рубрика.
22:53 Рубрика.
23:00 Студія "ЧП.Info".
23:30 Спецрепортаж.
23:36 Рубрика.
23:39 Спецрепортаж.
23:45 Служба розшуку дітей.
23:50 Рубрика.
23:53 Рубрика.
0:00 Студія "ЧП.Info".
0:30 Спецрепортаж.
0:36 Рубрика.
0:39 Спецрепортаж.
0:45 Служба розшуку дітей.
0:50 Рубрика.
0:53 Рубрика.
1:00 Студія "ЧП.Info".
1:30 Спецрепортаж.
1:36 Рубрика.
1:39 Спецрепортаж.
1:45 Служба розшуку дітей.
1:50 Рубрика.
1:53 Рубрика.
2:00 Студія "ЧП.Info".
2:30 Спецрепортаж.
2:36 Рубрика.
2:39 Спецрепортаж.
2:45 Служба розшуку дітей.
2:50 Рубрика.
2:53 Рубрика.
3:00 Студія "ЧП.Info".
3:30 Спецрепортаж.
3:36 Рубрика.
3:39 Спецрепортаж.
3:45 Служба розшуку дітей.
3:50 Рубрика.
3:53 Рубрика.
4:00 Студія "ЧП.Info".
4:30 Спецрепортаж.
4:36 Рубрика.
4:39 Спецрепортаж.
4:45 Служба розшуку дітей.
4:50 Рубрика.
4:53 Рубрика.
ATR
17:00 Tarih sedasi з Гульнарою Бекіровою.
18:25 Історія кримських татар.
19:05 Документальний фільм.
19:30 Gonul eseri.
19:50 Bizim aile.
20:30 Canli studio.
21:00 Ecdatlar sesi.
21:20 Altin devir. Історична програма.
22:10 Tarih sedasi з Гульнарою Бекіровою.
23:40 Нічний ефір.
Еспресо TV
17:00 Новини.
17:10 "Змістовно" з Христиною Яцків.
18:00 Новини.
18:15 "Змістовно" з Христиною Яцків.
19:00 "Великий ефір Василя Зими".
21:00 ВВС News Україна.
21:15 "Підсумки" з Анною Валевською.
22:00 "Студія Захід" з Антоном Борковським.
23:00 "Еспресо. Док".
0:00 "Змістовно" з Христиною Яцків.
2:25 "Великий ефір Василя Зими".
4:20 "Підсумки" з Анною Валевською.
4 канал
17:00 Новини.
17:15 О порі.
18:00 Без коментарів.
18:05 Світогляд.
18:15 Повечір'я чільне.
19:00 Повечір'я.
20:30 Хто як живе?
21:15 Події дня.
21:45 Український контекст.
22:30 Історична правда з Вахтангом Кіпіані.
22:55 Вижити в Україні.
23:20 Лікар Live.
23:40 Невипадково.
0:00 Кепітал.
0:35 Начитала шоу.
1:00 Хто як живе?
1:45 Повечір'я.
3:15 Кепітал.
4:30 Український контекст.